O NAS

O NAS

PLANUS DEVELOPMENT Sp. z o.o. to Inwestor i Deweloper, który realizuje projekty na terenie Trójmiejskiej aglomeracji.

Przedmiotem i misją działalności naszej firmy jest budowa apartamentów i domów.

Wywodzi się z założonej w 2014 roku firmy ECO INWESTYCJE 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim.

W latach 2014-2015 zrealizowaliśmy Projekt pod nazwą Zakątek Szafirowa, na terenie Pruszcza Gdańskiego w miejscowości Rokitnica (gmina Pruszcz Gdański).

Kolejną Inwestycją, usytuowaną także we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego był Zakątek Koralowa zrealizowany w latach 2015-2017. Była to kameralna Inwestycja domów w zabudowie szeregowej oraz mieszkań z ciekawą aranżacją przestrzeni oraz terenów zielonych przynależnych do każdego domu i mieszkania w ogrodzonym kompleksie o ciekawej architekturze.

W związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem oferty o segment premium zdecydowaliśmy się na rebranding naszego logo i nazwy w celu budowania nowej prestiżowej marki na Trójmiejskim rynku aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.Obecnie w naszej ofercie znajdują się dwa niezwykle ciekawe ambitne designersko i wyjątkowe projekty deweloperskie:

  1. COPERNICUS – kameralny luksusowy 9-lokalowy apartamentowiec na samym szczycie Płyty Redłowskiej w Gdyni przy ulicy Kopernika 72 z parkingiem podziemnym i cichobiężną windą na skraju Trójmiejskiego Parku krajobrazowego w pobliżu morza i Polanki Redłowskiej
  2. OLYMPIA PARK – zespół domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej w podwyższonym standardzie z wydzielonymi ogródkami i bardzo interesującej architekturze

Mamy w planach kolejne 3 niezwykle interesujące projekty na terenie Gdyni w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach o czym będziemy Państwa informować na bieżąco na naszej stronie.

Naszym celem który będziemy konsekwentnie realizować jest to, aby mieli Państwo poczucie iż otrzymali wyjątkowy produkt, który będzie stanowił Państwa źródło satysfakcji na wiele lat i dawał dobre samopoczucie, powodując, że najlepiej będziecie się czuli we własnym domu.